Kursy

Na całym świecie ludzie pracują z Energią Uniwersalną (EU). Dzięki aktywacji centrów witalnych (czakr) możemy korzystać z tej uzdrawiającej mocy, poprawiać stan swojego zdrowia i przekazywać innym pomagając w procesie powrotu do zdrowia.
Kursy służą udostępnieniu tej metody wszystkim zainteresowanym. Studenci Energii Uniwersalnej otrzymują na kursach niezbędną wiedzę, narzędzia i metody do pracy z EU, sami sprawdzają i weryfikują skuteczność tych metod przez własne doświadczenie.
Kursy prowadzę w systemie weekendowym w naszym Gabinecie Naturoterapii w Dusznikach Wlkp., ale też jest możliwe przeprowadzenie kursu w miejscu wybranym przez zainteresowanych. Terminy do uzgodnienia.
PS. Nawiążemy współpracę z osobami pragnącymi pomóc w organizacji kursów w miejscowościach Polski Zachodniej.
Kurs rozwoju duchowego cz.I
Uczestnicy poznają budowę ciała energetycznego człowieka, lokalizację i działanie czakramów, aktywacja czakramów, liczne medytację uwalniające problemy, nauka pobierania i przekazywania energii, medytacje zwiększające możliwości energetyczne, zapoznanie z możliwościami i wykorzystaniem energii w poprawie zdrowia, relacji rodzinnych i w innych płaszczyznach życia.
14-15.10.2017
Kurs rozwoju duchowego cz. II
Otwieranie przestrzeni serca. W programie m.in. wzmacnianie i oczyszczanie czakramu serca, prawa kosmicznej harmonii, wizualizacje i medytacje - bliźniaczych serc, frekwencja kosmicznego serca, nauka przekazywania energii czakramem serca, używanie czakr do zmiany przekonań, tożsamości i urzeczywistniania pragnień.
do ustalenia
Kurs rozwoju duchowego cz. III
Nauka wykorzystania wewnętrznej mocy JAM JEST.
do ustalenia
Diagnoza stanu energetycznego pacjenta i jej wykorzystanie w terapiach energetycznych
Uczestnicy uzyskują umiejętność oceny pracy czakramów i przywrócenia im prawidłowej pracy. Poszerzenie wiedzy o czakramach.
Postępowanie w wybranych schorzeniach
do ustalenia
Kurs gotowania wg 5-ciu przemian
czyli jak podnieść jakość potraw energią smaku
do ustalenia

Miejsce: Duszniki Wlkp. k/Poznania